Catherine Deane Bohem Gelinlik Modelleri

Bohem tarz gelinlikler son yıllarda popüler hale geldi. Artık çoğu kadın gelinlik seçimini, özgün ve doğal modellerden yana yapıyor. Özgür ruhu taşıyan ve en özel günlerinde de rahatlıktan, doğallıktan ödün vermek istemeyen kadınlar genellikle gelinlik tercihlerini bohem elbiselerden yana kullanıyor. Dünya gelinde en popüler gelinlik tarzları arasında da yer alan bu elbiseler, kombinlenecekleri aynı tarzdaki aksesuarlarla da mükemmel bir uyum sağlıyor. Rahatlık, doğallık, farklılık, şıklık ve özgürlük kelimelerinin hepsini bir arada toplayan bohem gelinlikler özellikle de kır düğünlerinin vazgeçilmezleri oluyor.

catherine deane kolsuz bohem gelinlik nasıldır

En özel gününüz için hayal ettiğiniz tarz, zarif , rahat bir model ise ultra romantik detayları ile bohem gelinlikler tam olarak istediğiniz etkiyi size verecektir. Hiçbir şey yumuşak görünümlü bohem bir düğünün etkisini veremez. İlgili Link: Kabarık Gelinlik Modelleri

Catherine Deane Bohem Gelinlik Modeli Nasıldır

Bohem gelinlik modelleri farklı stil ve tasarımları ile yıllardır kendine has bir kitleye sahip.  Tipik olarak, dantel, drapaj, akan kumaşlar ve diğer vintage detaylarla bildiğimiz bohem gelinlik modelleri ayrıca istenildiğinde yaka ve sırt detaylarında dekolteli olarak ta kullanılabilinir.

catherine deane v yaka bohem gelinlik modeli nasıldır

Bohem gelinlik modelinizde yaratmak istediğiniz etki seksi ve rahat bir görünüm ise, omuz dekoltesi yüksek modelleri inceleyin. Masum bir görünüm için, gelin saçı modelinizi dalgalı bir model seçerek çiçek taçları ile süslendirebilirsiniz.

catherine deane dantel bohem gelinlik modeli nasıldır

Gelin adaylarının bohem gelinlik modellerini tercih etmesinin en büyük sebep, eşsiz rahatlık duygularıdır. Ayrıca, ister plaj düğünü isterse ormandaki düğün töreni olsun, hemen hemen tüm düğün temalarında iyi görünürler. Bir bohem gelinlikle, aynı zamanda zarif kalırken bir hippi, flört veya vintage görünüm elde edebilirsiniz.

catherine deane uzun kollu bohem gelinlik modeli

Bohem gelinlik modellerini tercih eden gelin adaylarının en belirgin arayışları; rahat, havadar ve hafif bir gelinlik tercih etmeleridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here