Gelinlik sektöründe farklı tasarımlar ön plana çıkabiliyor. Gelin adaylarının özel günü olan düğününde giyebilecekleri şık ve harika tasarımlar göz kamaştırıyor. 2021-2022 sezonunda gelinlik modellerinde asimetrik kesim gelinlikler son derece moda haline gelmiştir. Daha havalı ve şık durmasından dolayı gelin adayları tarafından da memnuniyet duyularak kullanılıyor.

Yeni model olarak karşımıza çıkan bu tasarım, gelin adaylarının zevkiyle örtüşecek harika zarifliğe sahip. Asimetrik gelinlikler her zaman kendine özgü bir karakter ortaya koyan modellerdir. Bundan dolayı düğünlerinde kendi tarzını yansıtmayı isteyen gelinler için asimetrik gelinliklerin her zaman popüler olduklarını ifade etmek mümkün olmaktadır.

Asimetrik Gelinlikler
Asimetrik Kesim Gelinlikler | Bursa Gelinlikçiler

Asimetrik Kesim Şık Gelinlik Modelleri

Gelinlik yaka bölümünde yapılmış olan asimetrik kesimler, daha farklı bir görselliğin ön planda olmasına neden oluyor. 2021’in en iddialı ve en güzel gelini olabileceğiniz son derece şık çizgilere sahiptir. Yakanın yanı sıra gelinliğin alt bölümlerinde de yapılmış olan şık tasarım stilleri de ayrı bir görsel güzelliğin ön plana çıkmasına zemin hazırlıyor. Farklılık isteyen ve günümde yeniliği gösterme amacı içerisinde olan gelinlerin başvurduğu yollardan biridir. Özel gününüzde artık bu tür gelinlik modelleri ile tüm gözlerinde sizin üzerinize doğru çevrilmesini sağlamaya başlamış olursunuz.

Dantel, sim, sade gibi farklı farklı işlemeler ile özenle hazırlanmış olan asimetrik kesime sahip gelinlik modellerinizle kuğu gibi görünmeye başlamış olursunuz. Elbette ki hemen her tarzda gelinlikte olduğu gibi asimetrik gelinliklerde de mutlaka kendi vücut ölçülerinize uygun olan bir gelinliği tercih etmelisiniz! Böylece göz alıcı bir şıklığı yakalamak konusunda üst düzeyde bir performans elde edebilirsiniz!

Asimetrik Gelinlikler Hangi Vücut Tipi İçin Uygun?

Asimetrik kesime sahip olan gelinlik için bir diğer önemli kriterlerden biri hangi vücut tipine uygun olması olacaktır. Asimetrik kesim, vücudun üst bölgesini daha iyi sarar. Üst bölgeyi iyi bir şekilde toplamasından dolayı göğüsleri sararak, üst bölgenin daha zarif bir görüntü içerisinde olmasını sağlar.

Asimetrik Gelinlik Fiyatları
Asimetrik Gelinlik Modelleri

İlgili Link: Tulum Gelinlik Modelleri

Belden yukarı kısma göre görüntü olarak A görünüme sahiptir.  Belden yukarısı daha dar ve aşağı kısmı ise biraz daha bol şekilde hazırlanmıştır. Dantelli olanı daha revaçta düğünlerde kullanılan modellerden biridir. Bu tür modellerin son zamanların gözde modelleri arasında yer aldıklarını ifade edebiliriz.

Asimetrik Saten Gelinlikler 2022 

Saten, tek omuzlu ya da iki askılı olacak şekilde asimetrik gelinlik tasarımlarına sahip olabilirsiniz. Vücut tipinize doğru orantıda olacak şekilde modelleri düğün için hazırlayabilirsiniz. İşlemeli, duvaklı, şık en güzel gelinlik modellerini en güzel anlarınızda kolayca kullanabilirsiniz. Saten kumaştan hazırlanmasını istediğiniz A kesim gelinliklerle oldukça şık görüneceksiniz.

Asimetrik Kesim Gelinlik
Asimetrik Kesim Gelinlik Modelleri

Asimetrik Kesim Gelinlikler Neresi İçin Uygundur?

Kır günü yapacak olanlar için asimetrik kesim gelinlikler oldukça güzel ve uyumlu olacaktır. Açık alanda tüm gözlerin sizin üzerinize çevrilmesini sağlamış olacak ve şıklığınızla adeta göz kamaştırma başarısına sahip olacaksınız. Genelde beyaz renk daha fazla özel günler için ideal kullanılan renklerden biri olurken isteyenler bu kesime sahip olan gelinlik modellerinde farklı renklere başvurabilir. Düğün mekanına göre seçim yapacağınız en şık ve kaliteli gelinlik modelleriyle harikalar yaratmaya başlayabilirsiniz.

Asimetrik Gelinlik Fiyatları

Asimetrik gelinlik modelleri fiyatları bütçenize uygun şekilde bulabilmeniz mümkündür. Gelinlik modellerinde yapılmış olan işçilik ne kadar fazla olursa doğal olarak fiyatlarda da o kadar fazla tutar oluşabilir. Fakat indirimli, ekonomik asimetrik kesim gelinlikler deneyimli firmalarla istediğiniz gelinlik modelini bulabilir ve özel gününüzde oldukça güzel görünebilirsiniz. Asimetrik gelinlik fiyatları bu tarz ürünlerin üretim özellikleri, kullanılan malzeme ve modellerine göre değişiklik göstermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here