Burcunuza Göre Gelinlik Seçimi

Mükemmel gelinliği bulma çabanız devam ediyor.  Belki de doğru  gelinlik modeli astroloji haritanızda yatıyordur.  Astroloji ilgi duyan pek çok kişi hayatının önemli dönüm noktalarını burçların ve astroloji haritalarının onlara fısıldadıklarına göre ayarlamaya zaten alışkınlar. Biz gelinlik seçimi konusunda kararsız kalan gelin adayları için kişilik analizlerinin ipuçlarını veren burçlarına göre gelinlik seçimi fikrine sıcak bakabileceklerini düşündük.  Hadi sizde bir göz atın Burcunuza Göre Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılıyormuş Bakalım.

İkizler Burcu Gelinlik Seçimi

Eğer bir konuda piyasa araştırması yapılacak ise bunu ikizler burcuna gözü kapalı teslim edin. Şehri alt üst edip internette search edilmemiş sayfa kalmayacağından emin olabilirsiniz. Çünkü ikizler burcu için rutine bağlamış seçimler sıradan ve sıkıcıdır. Doğal olarak toplum kurallarını çok önemsemeden seçimler yapan ikizler insanı parti ve davetlerinde en aranılan insan grubudur. BU yüzden ikizler burcu gelinlerine bizim önerimiz gece boyunca pistte rahat edeceğiniz bir gelinlik olabilir. Tulum gelinlik modelleri seçen ikiler burcu gelinleri bizim için sürpriz olmayacaktır.

 

Koç Burcu Gelinlik Seçimi

Özgüvenli ve korkusuz koç gelinleri lider ruhları dolayısı ile her şeyi ilk yapan olmak isterler. Bu yüzden düğün günüde önceliklerinin rahatlıkları olacağından şüphemiz yok. Koç gelinlerine tavsiyemiz; sade bir stil üzerinde yürümeleri olacaktır.  Korselerin nakış işlemelerin 3 boyutlu çiçek ve dantel kullanımlarının size göre olmadığı kesin.

Hadi sizde bir göz atın Burcunuza Göre Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılıyormuş Bakalım.

 

Boğa Burcu Gelinlik Seçimi

Alışkanlıklarına bağlı yapıları, güçlü sorumluluk duyguları ve hayata karşı  pratik duruşları ile tanıdığımız boğa gelinleri kendilerinden hiç beklenmeyecek şekilde gösterişi ve süsü severler. Bu yüzden pahalı dokular ve süslemeleri olan zamansız bir balo elbisesi silueti tercih edeceğinizden şüphemiz yok.

Terazi Burcu Gelinlik Seçimi

Terazi burcu gelinleri müziğe kitaba, kültüre ve sanata olan yatkınlıkları ile özgün parçaları bulmakta yetenekli zarif stillerin insanıdır. Bu yüzden gelinlik seçiminde kültür birikimine uygun atıflarda muhakkak bulunacaktır.

Yay Burcu Gelinlik Seçimi

Seyahat ve keşif ustası olan yay burcu gelin adayları maceracı ruhlarına uygun bir gelinlik seçimi yapmak tam size göre olabilir. Sade görünüşe sahip bir gelinlik seçimi üzerine geçireceğiniz zarif işlemeli bir pelerin ya da vintage bir modelin maceracı ruhunuza hitap edeceğini düşünüyoruz.

Akrep Burcu Gelinlik Seçimi

Akrep burcu gelin adaylarının düğün alışverişi sürecinde en büyük avantajları gelişkin görsel estetik göz anlayışları ve kararlı yapıları olacaktır. İki parçadan oluşan gelinlik modellerini radarınıza almanızı tavsiye ederiz. Kabarık bir tül etekli veya zarif işlemeli bir model sizi doğru ifade edecektir. Çünkü eğer gelinliğini veya gelinliğine ait parçaları daha sonra yeniden kullanabilecek birisi varsa o da sizsiniz.

Aslan Burcu Gelinlik Seçimi

Evrenin korkusuz ve yaratıcı aslan gelin adayları gelinlik seçiminde kesinlikle tercihini cesur parçalardan yana yapacaktır. Renklerle oynamayı, en kaliteli ve en yeni parçaları giyinmeyi seviyorsunuz Düğün hastalığınızı ve seremoni öncesi çekeceğiniz selfie’ler için vereceğiniz pozlar bile çoktan belirlediğinize eminiz. Dolayısıyla sizin için doğru gelindiği tanımlayacak anahtar kelimelerin, renkli çiçek işlemeleri ve kat kat tüller olduğunu düşünüyoruz.

Yengeç Burcu Gelinlik Seçimi

Kararsız ve çelişki insanı Yengeç gelin adayları kendilerini riske atmayan, ve güvenli seçimleri tercih ederken bir yandan da marjnal seçimlere ilgi duyar. Uç boyutlu detaylarla süslenmiş bir model size romantik bir görünüm kazandırırken gizemli bir hava da katacaktır, tam da sevdiğiniz gibi mükemmel bir ikilem

Başak Burcu Gelinlik Seçimi

Başak burcu gelin adayları güçlü sezgi yetenekleri ve analitik kişiliği ile aradığı gelinlik modelini bulana kadar yüzlerce modeli deneyeceğinden emin olabilirsiniz. Detaylara gösterdiğiniz muazzam dikkate rağmen odak noktasında olmaktan hiç hoşlanmıyorsunuz. Zarif boncuk işlemeleri olan hafif tüllü ve bütçeyi zorlamayacak bir gelinlik kesinlikle sizin tercihiniz olacak. Biz yine de uyaralım, ne giyerseniz giyin tüm dikkatler sizin üzerinizde olacak.

Oğlak Burcu Gelinlik Seçimi

Geleneklerine ve manevi değerlere sıkı sıkıya bağlı oğlak gelin adayları, el işçiliği taşıyan modellere ve zarafetli seçimlere yatkındır. Oğlak gelin adaylarına önerimiz; modern detaylarla süslenmiş klasik bir gelinlikten yana olacak, sıfır yakalı ve yarım kollu, belki de yaka hattında inciler olan bir model sizi ifade ediyor.

Kova Burcu Gelinlik Seçimi

Sınırları zorlayan tavrı ve özgürlükçü yapısı ile kurallara ve rahatsız seçimlere hiç gelemeyen kova gelinleri aynı zamanda kendilerini gerçekçi ve köklerine bağlı olarak tanımlarlar. Tüm bu sebepler sizin için vintage bir gelinliği doğru tercih olarak gösteriyor. Uzun bir modeldense midi bir elbise sizi daha iyi ifade edebilir, geçmişe saygı duyan ruhunuza hitap edip gerçekten kişilikli bir gelin olmanızı sağlayabilir.

Balık Burcu Gelinlik Seçimi

Hayal gücü oldukça kuvvetli yaratıcı ve sanatsal kişilikleri ile Balık Burcu gelin adayları tercihini romantik seçimlerden yana kullanacaktır. Detayları olan çiçek işlemeli, düşük omuzlu ve hatta belki Tock’n roll detayları olan tutkulu bir gelinlik için tercihiniz olabilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here