Gelin Makyajınız İçin Tüyolar

İnsan ömründe bir daha bu kadar başrolde ne zaman oynar Düşünsenize siz dahil herkes sizin için hazırlanıyor Heyecanlanıyor ve herkes size kendinizi çok özel hissettirmek için uğraşıyor insan en mutlu gününde neden bu kadar stres oluşan güzel gününü kendine zehir eder? Her anın kıymetini ve güzelliğini sindire sindire yaşamak varken Gününüzü unutulmaz kılmak gülümseyerek hatırlamak o güne ait fotoğraflara bakarken güzelliğinizle gururlanmak için enerjinizin tuttuğu, size güven veren, bütün sorumluluğu üzerine alabilecek profesyonel biri ya da birilerinden destek alıp, sadece düğün gününüze odaklanın ve tadını çıkarın

Her gelinin en doğal isteğidir , düğün gününde kusursuz bir görünüme sahip olmak.  Düğün bittiğinde düğün fotoğraflarında ve videolarında çekici bir görünüm elde etmek için gelin makyajınızın uzman bir el tarafından hazırlanmış olması hayati önem taşır. Bu konuda bizim seçimimiz doğal gelin makyajı seçimlerinden yana.
Abartılı Gelin Makyajı ömür boyu hatıra olarak saklayacağınız görüntü ve resimlerde sizi üzecek görüntülere yol açacaktır.

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı

Gelin makyajındaki en önemli kriter yapılacak makyaj gelini mutlu, genç ve duru bir görüntü yaratmalı.

Gelin makyajında çok renkli seçimler yerine gelin adayının kişisel ifadesine yakışır ve mimikleriyle uyumlu tonlar tercih edilmeli. Düğünün teması gelinlik modeli duvak modeli ve gelin saçı ile uyumlu bir görüntü sergilemeli.

Yüze fondöten sürme işleminden önce cildin yeteri kadar nemlendirildiğinden emin olunmalı, kullanılan fondöten hangi marka olursa olsun gelin adayının yüzündeki ışığı yok etmeyecek ve pürüzsüz bir görünüm sağlayacak şekilde sürülmeli.

Maskara kullanımı etkileyici bakışlar oluşturmanız için gerekli. Maskara seçiminde pırıltılı ürünleri tercih ederek daha dikkat çeken bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gelin Makyajı Tüyoları Nelerdir

Dudaklar mat ve kadife görünümünde olmalı. Gelinde en önemli faktör rujun kalıcı olması. Tonları şeffaf açık pembeler olabilir Cilt görünümünüz  kusursuz olmalı son derece temiz ve sadece kemikleri gölgelendirmek için, sanki güneşten kızarmış gibi doğal olmalı.

Ve tabii ki kaşlar Kaşla yüzümüzün tüm ifadesini etkiler. Eğer kaşlarınıza hatalı şekil verilmişse, yine çok gecikmeden güvenilir bir uzmana giderek düğün gününe kadar kaşlarınıza doğru şekli vermelisiniz.

Düğün günü makyaj uygulamanız mutlaka kaliteli ve sağlıklı ürünlerle yapılmalıdır. Bu makyajınızın daha şık ve dayanıklı olmasını sağlar.

Fondoten seçimi kusursuz bir gelin makyajın temel kuralıdır. Dekoltenizle ton farkı olmamalı, fondoten yüzünüzde bir maske hissi uyandırmamalıdır Parlamayı önlemek için transparan bir pudra en doğru seçimdir.

Abartılı Gelin Makyajı ömür boyu hatıra olarak saklayacağınız görüntü ve resimlerde sizi üzecek görüntülere yol açacaktır.

 

MUTLAKA OKUMALISIN! Seksi Gelinlik Modelleri

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here